Pembe Masaj | Antalya Masaj Salonu - Antalya Masöz Bayan

Antalya Masaj Salonu - Antalya Masöz - Antalya Masaj

Antalya Masaj Salonu-Anti Selülit Masajı

Antalya masaj Salonu olarak sizlere anti selülit masajı noktasında bilgi vermek istedik. Bilindiği üzere selülitlerden kurtulmanın en etkili yolu masajdır. Çünkü masaj sayesinde dolaşım bozuklukları normal seviyeye getirilir ve vücuttaki yağ oranında gözle görülür derecede düşmeler meydana gelir. Genelde bayanlarda yağlanma basen bölgesinde olduğundan dolayı kan ve lenf dolaşımında bozukluklar meydana gelir. Buralarda biriken yağlar aynı zamanda selülite zemin oluşturur. Antalya Masaj Salonu olarak yapılan her selülit masajı sayesinde dolaşım normal düzeye çekilir. Ve burada bir tazelenmeler meydana gelir. Deride meydana gelen tazelenmenin nedeni oksijenin buralara dolmasıdır. Tahminen 6-8 seans arasında yapılan bir selülit masajının etkisi oldukça fazla olacaktır.

antalya masaj salonu

Antalya Masaj Salonu

Antalya masaj salonumuz bayanlarda olduğu gibi bazen erkeklerde de selilüt oluşumu sonrasında masaj sayesinde bu durumdan beyleri kurtarabilmektedir. Anatomik olarak bayanlarda daha sıklıkla görünmesinin nedenini aslında yukarıda belirtmiştik çünkü bayanların yediği gıdalardaki yağlar basen ve kalçalara toplanır. Müdahale edilmemesi durumunda daha kötü sorunlar meydana gelir. Antalya masöz bayanlarımız da beylerde oluşabilecek selülitler noktasında oldukça profesyonel masaj hizmeti verir.

Antalya masaj salonu olarak belirtmemiz gerekirse iki çeşit selülit görünümünden bahsedebiliriz. Birincisi armut görünüm diğeri ise elma görünümdür. Bu oluşumlar kişinin vücut yapılarına göre değişebilmektedir.  Selülitlerin oluşmasına neden olan yağlanmalar mezoterapi tekniği sayesinde başarılı bir şekilde yok edilir. Mezoterapi yönteminde şırınga ile aşırı dolaşım kontrol altına alınır. Bitkisel bir karışım olduğundan dolayı da sorunu kimse çözemez.

6 Responses to “Antalya Masaj Salonu-Anti Selülit Masajı

  • antalya masaj salonu arasında 1 numara, şimdiye kadar neden gitmedim diye pişmanım.

  • Telefonda söylediler inanmadım, gittim gerçekten dedikleri kadar var.

  • ya bu rus kızlar çok tatlı özellikle tatyana ismindeki kız varya muhteşemmmm Antalya Masaj Salonu-Anti Selülit Masajı

  • merhaba ben istanbul’dan geldim sırf kızlarınızı görmek ve birlikte olmak için, sizi çok meth ettiler bana.

  • sizin her hafta müşterinizim, tüm kızlarla seansa girdim 😀

  • antalya masaj salonu arasında 1 numara, şimdiye kadar neden gitmedim diye pişmanım.